خانه های امید

هلدینگ عمران و ساختمان صبا عمران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می باشد، بر این اساس اهداف سازمانی خود را در زمینه ساخت پروژه های عمرانی بزرگ اعم از ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری پایه گذاری کرده است.

همچنین با توجه به اهم رفاه بازنشستگان کشور و قدردانی از زحمات سالیانه آنها، این هلدینگ ساخت “خانه های امید” را از سال 1386 تا به امروز به عهده گرفته است. خانه های امید محیطی صمیمی برای بازنشستگان فراهم نموده که امکاناتی از قبیل سالن های ورزشی، کلاس های آموزشی، سرگرمی و تفریحات فکری و گروهی برای سپری کردن اوقات فراغت آنها به بهترین نحوه، در نظر گرفته شده است.

در برنامه ریزی اهداف صندوق بازنشستگی کشوری در ساخت پروژه های خانه های امید،  تاکید مدیران و ناظران بر امر سلامتی و نشاط بازنشستگان، باعث ایجاد انگیزه و تلاش بسیار کلیه دست اندرکاران ساخت و اجرای این مجموعه ها گردیده است. امید است بتوانیم با افزایش تعداد خانه های امید و پوشش آنها در سراسر استان های کشور و شهرستان ها رضایت هر چه بیشتر بازنشستگان عزیز کشورمان را جلب نماییم.

در حال حاضر 45 خانه امید در استان های کشور، مانند فارس، اصفهان، کرمان، کرمانشاه، قزوین، همدان، گیلان، یزد، تبریز، خراسان، گلستان و … ساخته، تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.